Divadelní přednáška – Senior bez nehod

POZVÁNKA NA DIVADELNÍ PŘEDNÁŠKU Senior bez nehod Projekt na zvýšení bezpečnosti seniorů v dopravě. Senioři jsou v silničním provozu ve srovnání s ostatními věkovými skupinami nadprůměrně ohroženi. Představují 18 % z celkové populace České republiky, ale jejich podíl na počtu obětí dopravních nehod je více jak 24 %! Alarmujícím faktem jsou fatálnější následky nehod seniorů. Dle statistik skončí … Continue reading "Divadelní přednáška – Senior bez nehod"

Číst dále

Vánoční setkání v Sedlecké pivnici

SENIOŘI ČR, zapsaný spolek, základní organizace KARLOVY VARY Všechny své členy a příznivce srdečně zveme na PŘEDVÁNOČNÍ PŘÁTELSKÉ SETKÁNÍ ve středu dne 12. prosince od 15.00 hodin v Sedlecké pivnici PROGRAM : Vystoupení dětí z mateřské školy Sedlec Vystoupení pěveckého kroužku „Mihulky“ ZO SČR K. Vary Vánoční lehce laděná hudba k tanci a poslechu

Číst dále

Adventní zájezd na vánoční trhy – Annaberg Buchholz

Všechny své členy a příznivce srdečně zveme na Adventní zájezd na vánoční trhy – ANNABERG BUCHHOLZ v úterý dne 11. prosince 2018 Odjezd autobusu od Tržnice v 09.30 hod., návrat cca 18.30 hod. Cena dopravy : 290,- Kč, pro členy ZO SČR cena 240,- Kč. Přihlášky každé úterý a pátek v klubovně ZO SČR na náměstí Horákové … Continue reading "Adventní zájezd na vánoční trhy – Annaberg Buchholz"

Číst dále

DŮCHODCI ke 100.výročí vzniku ČSR sami sobě

Zveme všechny své členy, příznivce, kamarády i známé nejen z Karlových Varů, ale i z okolí na 3. ročník Mezinárodního setkání seniorů VARY 2018 DŮCHODCI ke 100.výročí vzniku ČSR sami sobě do Lidového domu ves taré Roli v Karlových Varech dne 17.října 2018 v 16.00 hodin s tímto programem: 16:00 slavnostní zahájení 16:05 MIHULKY – pěvecký soubor … Continue reading "DŮCHODCI ke 100.výročí vzniku ČSR sami sobě"

Číst dále