Aktuality

Divadelní přednáška – Senior bez nehod

POZVÁNKA NA DIVADELNÍ PŘEDNÁŠKU Senior bez nehod Projekt na zvýšení bezpečnosti seniorů v dopravě. Senioři jsou v silničním provozu ve srovnání s ostatními věkovými skupinami nadprůměrně ohroženi. Představují 18 % z celkové populace České republiky, ale jejich podíl na počtu obětí dopravních nehod je více jak 24 %! Alarmujícím faktem jsou fatálnější následky nehod seniorů. Dle statistik skončí … Continue reading "Divadelní přednáška – Senior bez nehod"

Číst dále

Setkání s ministryní Janou Maláčovou ve Vizovicích

Krajská organizace Seniorů ČR, z.s. Zlínského kraje zorganizovala ve Vizovicích setkání s ministryní práce a sociálních věcí Janou Maláčovou. Senioři tak mohli přímo s paní ministryní pohovořit o aktuálních tématech, které je trápí. Seznámili se také s plány ministerstva, které v tomto volebním období pro nejstarší občany chystá. Debaty se kromě ministryně zúčastnil i předseda Poslanecké … Continue reading "Setkání s ministryní Janou Maláčovou ve Vizovicích"

Číst dále

Celokrajské setkání seniorů u příležitosti oslavy Mezinárodního dne seniorů

Dne 24.října 2018 uspořádala Krajská rada seniorů Karlovarského kraje pro své členy z pěti základních organizací a 3 klubů nejen společnou oslavu Mezinárodního dne seniorů, ale hlavně vzájemné setkání. Zástupci všech organizací se sjeli do Karlových Varů, kde se v prostorách Krajské knihovny toto setkání uskutečnilo. Účast na tomto setkání přijal náměstek hejtmanky Karlovarského kraje pan Mgr. … Continue reading "Celokrajské setkání seniorů u příležitosti oslavy Mezinárodního dne seniorů"

Číst dále

Den seniorů Karlovarského kraje

Milé kolegyně a kolegové, tak, jak jsem se zúčastnil na pozvání Dne seniorů Moravskoslezského kraje, tak jsem byl pozván ve středu 24. 10. 2018 i na oslavu Dne seniorů Karlovarského kraje. Přítomni byli senioři z Karlových Varů, Mariánských Lázní, Krásna, Lokte, Nejdku a Ostrova. Tohoto setkání se zúčastnili i hosté a to náměstek hejtmanky pro dopravu Martin … Continue reading "Den seniorů Karlovarského kraje"

Číst dále

Krajský den seniorů Moravskoslezského kraje

Milé paní předsedkyně, páni předsedové krajských organizací Seniorů České republiky. V pátek dne 26. 10. 2018 jsem byl pozván na setkání seniorů u příležitosti Krajského dne seniorů Moravskoslezského kraje. Paní předsedkyně Paršová připravila se svými kolegyněmi příjemné odpoledne pro všechny přítomné. Vystoupily zde seniorky z taneční skupiny  Country Girls a děti ze ZŠ Dobrá. Setkání se … Continue reading "Krajský den seniorů Moravskoslezského kraje"

Číst dále