Aktuality

Dne 18.11.2021 proběhlo v Hotelu Pupp v Karlových Varech slavnostní vyhlášení Senior roku v Karlovarského kraje.

K slavnostnímu vyhlášení byl přítomen hejtman Karlovarského kraje Ing. Kulhánek, radní kraje Mgr. Pisár, starostové obcí. Za Seniory byl přítomen prezident Seniorů ČR MUDr. Dryml a krajská předsedkyně Seniorů ČR Majdlová. Slavnostní předání diplomů a cen vyhodnoceným seniorům bylo proloženo písněmi zpěváka Milana Drobného a ukončeno tancem.    

Číst dále

Jednání prezidenta Seniorů ČR MUDr. Drymla a generálního ředitele VZP Ing. Kabátka.

  VZP osloví v následujících dnech své klienty starší 65 let, kteří dosud nebyli očkováni. Motivovat je k první dávce vakcíny bude největší zdravotní pojišťovna také poukazem v hodnotě 500 Kč na nákup vitamínů a potravinových doplňků v lékárnách. Informace o benefitu spolu s dopisem začne VZP svým klientům rozesílat v nejbližších dnech. Rozhodla o tom při hlasování per rollam … Continue reading "Jednání prezidenta Seniorů ČR MUDr. Drymla a generálního ředitele VZP Ing. Kabátka."

Číst dále

Rozhodnutí o odložení celostátního sjezdu

Vážení předsedové,   po poradě s právníkem a vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci jsem se na základě těchto závažných skutečností (nejsou dosud také skončeny všechny krajské konference, které jsou rovněž předpokladem pro konání) rozhodl o posunu termínu celostátního sjezdu na konec měsíce ledna 2022. Pokud se bude epidemiologická situace zhoršovat, bude nutno sjezd posunout … Continue reading "Rozhodnutí o odložení celostátního sjezdu"

Číst dále

Pozvánka

pro seniory ( doprovod možný ) a zdravotně handicapované občany na besedu s herečkou a spisovatelkou Ivankou Devátou  s hudebním doprovodem, harmonikářem Liborem Šimůnkem, v pátek 26.11 2021 od 14.30 v kulturním sálu Obecního domu v Ďáblicích. Po vystoupení autogramiáda a slavnostní raut na počest jejích 86.narozenin. Vstupné zdarma  

Číst dále

SenSen plní sny

Nadace Charty 77 již před lety založila platformu, která podporuje a oceňuje aktivní seniory, seniorské kluby a jejich důležitou roli v naší společnosti. V neděli 3.10.2021 měly 4 zástupkyně našeho klubu tu čest zúčastnit se akce vyhlášení Ceny Senior a seniorský klub roku 2021, které  proběhlo v důstojném a majestátním prostředí Pražské křižovatky. Celou akci moderovala sympatická Markéta … Continue reading "SenSen plní sny"

Číst dále