Aktuality

Svátek seniorů oslavili v Hradci Králové

Tak jako v jiných krajských městech se slaví Svátek seniorů, tak i v Hradci Králové se tento Svátek seniorů  oslavil ve čtvrtek dne 20. 9. 2018. V deset hodin, v zaplněném sále Kina Centrál, seniory z celého Královéhradeckého kraje přivítali významní hosté a to hejtman kraje Jiří Štěpán, náměstek hejtmana Vladimír Derner, předseda Rady Seniorů Zdeněk Pernes a za Seniory České … Continue reading "Svátek seniorů oslavili v Hradci Králové"

Číst dále

Nordic Walking pro seniory v Praze

V září a říjnu proběhnou dva termíny výuky severské chůze (Nordic Walking). Obě akce jsou určeny pro seniory za finanční podpory MHMP. Termín 1. akce je 28.9. 2018 v Královské oboře Stromovka na Praze 7. Sraz účastníků je v 9h u hlavní brány při vstupu na výstaviště. Konkrétní program bude ještě upřesněn. Termín 2. akce je 27.10. … Continue reading "Nordic Walking pro seniory v Praze"

Číst dále

V POLSKÉM MĚSTĚ BIELSKO-BIALA PROBĚHLO MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ SENIORŮ

Dne 18. srpna proběhl 10. ročník Setkání seniorů na hranici. Společenského setkání se zúčastnilo cca 800 seniorů ze Slovenska, Polska a z České republiky. Za ČR zastupovali především senioři Moravskoslezského kraje pod vedením předsedkyně Krajské organizace Seniorů Zlatuše Paršové. Cílem této akce byla integrace seniorů z pohraničních oblastí a výměna zkušeností včetně předvedení uměleckých úspěchů. … Continue reading "V POLSKÉM MĚSTĚ BIELSKO-BIALA PROBĚHLO MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ SENIORŮ"

Číst dále