Aktuality

Vedení Seniorů ČR jednalo s hejtmany

Zástupci vedení Senioři ČR, z.s. děkují za setkání s hejtmany v rámci 10. Zasedání Rady asociace krajů, které probíhá ve dnech 15. a 16. března 2018 v Teplicích. Prezident MUDr. Vladimír Dryml, viceprezidenti Olga Jandová a Miloslav Mrština a předsedkyně KO Karlovarského kraje Marie Majdlová mohli na jednání seznámit hejtmany v čele s hejtmankou Janou Wildumetzovou s aktuální informací o vystoupení největší … Continue reading "Vedení Seniorů ČR jednalo s hejtmany"

Číst dále

Senioři ČR vystupují z Rady seniorů ČR

Ústřední rada, jako rozhodující orgán Seniorů ČR, z.s., odsouhlasila na svém dnešním zasedání vystoupení z Rady seniorů České republiky. Nejsilnější důchodcovská organizace Senioři České republiky je nespokojena s činností Rady seniorů ČR, vedenou Zdeňkem Pernesem. Důvodem jsou dlouhodobé neshody, rozdílnost názorů a hlavně nespolupráce se Seniory ČR, z.s. Senioři ČR, z.s. tak touto tiskovou zprávou důrazně … Continue reading "Senioři ČR vystupují z Rady seniorů ČR"

Číst dále

Hostem “Křesla pro hosta” ZO Prahy Uhříněves byl viceprezident Miloslav Mrština

Osmý březen oslavily v Klubu seniorů seniorky ZO Praha 22 Uhříněves jednou ze svých tradičních akcí „Křeslo pro hosta“, tentokrát byl pozván předseda KO hl. m. Prahy a viceprezident ústřední rady Senioři ČR, z.s. pan Miloslav Mrština. Po přivítání, vyzdvihl aktivní činnost seniorů na Praze 22. Seznámil přítomné s činnostmi a akcemi, které se konají … Continue reading "Hostem “Křesla pro hosta” ZO Prahy Uhříněves byl viceprezident Miloslav Mrština"

Číst dále

V Brně se zpívalo pro zdraví

Základní organizace Seniorů ČR Brno-Žabovřesky uskutečnila 1.března 2018 v domě kultury v rámci dlouhodobého programu nazvaného “Zpívání pro zdraví”  kulturní pořad, který je velmi oblíben. V úvodu všechny přivítal předseda ZO Petr Kalábek. Zazpívat si přišli nejen senioři, ale i další příznivci hudby. Programu se zúčastnili také zástupci vedení radnice – starosta ing. Pavel Tyralík … Continue reading "V Brně se zpívalo pro zdraví"

Číst dále

Vedení Seniorů ČR jednalo s primátorkou Prahy

Prezident Seniorů ČR MUDr. Vladimír Dryml a viceprezident a Krajský předseda hl.m.Prahy Miloslav Mrština se ve čtvrtek 1. března sešli s primátorkou Prahy Adrianou Krnáčovou. Vedení informovalo primátorku o aktuálním stavu svazu a došla řeč také na prohloubení spolupráce s Magistrátem hl. m. Prahy. „Důchodci tvoří velkou část obyvatel naší metropole. Pokud chceme, aby Praha byla … Continue reading "Vedení Seniorů ČR jednalo s primátorkou Prahy"

Číst dále