Aktuality

Reakce na nepravdivé informace v článku „Aplikace pro seniory Turistiáda stála 3 miliony, ale ‚nefunguje‘. “

Dnes 14. května 2018 zveřejnil server www.irozhlas.cz článek „Aplikace pro seniory Turistiáda stála 3 miliony, ale ‚nefunguje‘. Chtěli mě uplatit, tvrdí tvůrce.“ , který je plný nepravdivých a jednostranně zavádějících informací. Na úvod je zcela podstatné zmínit, že aplikaci týkající se „turistiády“ a celý tento projekt vymysleli v roce 2016 pánové Milan Dvořák a Josef Nývlt, … Continue reading "Reakce na nepravdivé informace v článku „Aplikace pro seniory Turistiáda stála 3 miliony, ale ‚nefunguje‘. “"

Číst dále

Charitativní běh v červených šatech podpoří seniory v nouzi

Červené šaty jako běžecký outfit? Na Red Dress Run ano! Dne 29. dubna 2018 se v Praze poběží již III. ročník celosvětového charitativního běhu Red Dress Run. Jeho výtěžek podpoří neziskovou organizaci Život 90, která se již 27 let stará o seniory. Ta spolu s českou odnoží mezinárodního běžeckého klubu Hash House Harriers akci v České republice pořádá. … Continue reading "Charitativní běh v červených šatech podpoří seniory v nouzi"

Číst dále

Podpora seniorů na Praze 22 a mezigenerační spolupráce.

Praha 22 se zapojila do projektu “Město přátelské seniorům” a získala v soutěži krásné druhé místo. Více o tomto projektu naleznete v brožuře ZDE PROČ senioři a mezigenerační spolupráce? Jsme rádi, že vám můžeme, v rámci této brožury, představit, co vše pro seniory a mezigenerační vztahy v naší městské části Praha 22 děláme. Všechny naše aktivity, které … Continue reading "Podpora seniorů na Praze 22 a mezigenerační spolupráce."

Číst dále