Aktuality

COVID 19 – prosím o přečtení

Jako prezident Seniorů ČR prosím o přečtení níže uvedených článků. Rád bych v prvé řadě apeloval na dodržování základních hygienických návyků (mytí rukou, rozestupy, …) a posílení imunity (vitamíny, procházky v přírodě, …). Nejdůležitějším je však vyvarovat se stresu a stresových situací, kterými nás zahrnují některá média. To, co nás hlavně chrání před Coronavirem není … Continue reading "COVID 19 – prosím o přečtení"

Číst dále

8. ZIMNÍ HRY SENIORŮ V KRÁLOVÉHRADECKÉM KRAJI

Skiareál Máchovka hostil účastníky 8.zimních sportovních her Nová Paka byla již po osmé hostitelem zimních sportovních her seniorů našeho kraje. Hry se konaly ve čtvrtek 13. února 2020 ve vzorně připraveném zimním areálu Máchovka. Ani letošní chudá zima na sníh nebyla překážkou pro personál střediska, který připravil tratě pro slalom i zkrácený okruh pro běh … Continue reading "8. ZIMNÍ HRY SENIORŮ V KRÁLOVÉHRADECKÉM KRAJI"

Číst dále

Setkání s hejtmanem Královéhradeckého kraje

V pondělí dne 13. 1. 2020 se v kanceláři hejtmana Královéhradeckého kraje Jiřího Štěpána uskutečnilo setkání se zástupci seniorů, předsedou Krajské organizace Seniorů ČR Jaroslavem Grohem a viceprezidentem Seniorů ČR Petrem Tojnarem. Předmětem jednání byla spolupráce mezi Královéhradeckým krajem a Krajskou organizací SČR v roce 2020. Jiřího Štěpána jsme informovali o činnosti seniorů v našem kraji a také ho … Continue reading "Setkání s hejtmanem Královéhradeckého kraje"

Číst dále