Senior parlament – zapojte se do aktuálního dění

Rádi bychom vás upozornili na zajímavou zprávu. Byl založen Senior parlament, který je určený právě vám všem, kteří se zajímáte o veřejné dění.
Jako členové Senior parlamentu se můžete vyjadřovat k aktuálním otázkám v naší společnosti a vyjádřit svůj názor k projednávaným zákonům v Poslanecké sněmovně.
Záštitu nad Senior parlamentem převzal předseda PSP ČR Mgr. Radek Vondráček, který se dlouhodobě věnuje komunikaci se seniory. „Základní myšlenkou Senior parlamentu je vytvořit prostor pro diskuzi a názorovou výměnu starších občanů, kteří disponují životními zkušenostmi a znalostmi, na jejichž základě obohatí relevantními myšlenkami celospolečenskou diskuzi nad konkrétními tématy a problémy,“ říká předseda Sněmovny Radek Vondráček.
Členem Senior parlamentu se může stát každý z vás. Registrace je snadná a je zcela zdarma.

Stačí kliknout na www.seniorparlament.cz a registrovat se.

Pokud jste se zaregistrovali, můžete se s námi podělit o Vaše dojmy z této spolupráce na press@senioricr.cz.

 

Co je senior parlament

Senior parlament je diskuzní a názorová platforma určená všem, kteří se zajímají o politické a společenské dění. Poslancem nebo poslankyní Senior parlamentu se může stát každý občan České republiky starší 55 let. Po jednoduché registraci se přihlašte a vstupte do aktuálních diskuzí.

Zde vyjádříte svůj názor na aktuálně řešenou legislativu v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky nebo na celospolečenská či politická témata. Senior parlament není anonymní fórum, každý poslanec je řádně registrován a jeho totožnost je ověřena. Pokud již patříte mezi registrované členy Senior parlamentu, přihlaste se a hlasujte, diskutujte, vyjádřete svůj názor…